publikoval admin , piatok, 22/12/2017 - 08:21
Vianočný florbalový turnaj

Krátko pred najkrajšími sviatkami v roku sa v telocvični našej školy konal Vianočný florbalový turnaj. Sily si 21.decembra zmerali učitelia so študentmi a bývalými reprezentantmi školy.

Vianočný florbalový turnaj

Výbornú atmosféru, ktorú pomocou hlasiviek a bubnov vytvárali diváci, najmä žiaci z II.F triedy, by nášmu turnaju závidel nie jeden profesionálny klub. Tím učiteľov bol naozaj pestrý, najmladšiu generáciu dopĺňali skúsenosťami starší kolegovia a kolegyne. Víťazom celého turnaja sa stali bývalí žiaci školy.

Vianočný florbalový turnaj

Ani jeden z tímov sa však nenechal zahanbiť a na ihrisku nechal srdce každý jeden hráč. Nebola núdza o pekné góly, premyslené akcie, ale ani o vtipné, úsmevné okamihy.

Vianočný florbalový turnaj

Ohlasy boli naozaj pozitívne a pevne veríme, že si takúto skvelú akciu spoločne zopakujeme! Po tomto turnaji sa naši žiaci pobrali na vytúžené vianočné prázdniny, počas ktorých šalát a ryba určite prinavrátili vybehané kalórie.

Zaujímavosťou bolo, že v tíme bývalých študentov sa predstavil i slovenský reprezentant Ladislav Gál, ktorý štartoval aj na seniorských majstrovstvách sveta vo florbale.

Vianočný florbalový turnaj

1. miesto: Absolventi

2. miesto: Školský tím B

3. miesto: Školský tím A

4. miesto: Učitelia

Najlepší obranca: Mgr. Ľubomír Micák (učitelia)

Najlepší brankár: Maroš Baťka (školský tím A)

Najlepší strelec: Mário Fečo (absolventi)

                                                                                                                                               Adrián Byrtus

Vianočný florbalový turnaj