dnes je:28.06.2017   čas:08:58   meniny má:Beáta   zajtra oslavuje:Peter a Pavol, Petra
Stredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice
Stredná odborná škola
Ostrovského 1, Košice
Centrum odborného vzdelávania pre informačné a sieťové technológie
prihlásenie do vnútroškolského informačného systému
Puzzle. V každom z nás vytvára asociáciu skladania. Stovky malých kúskov. Až ich poskladaním získame obraz. Harmóniu. A práve toto slovo je súčasťou nielen loga školy, ale je ukotvené v jej základných prioritách. Len človek vyrastajúci v harmonickom prostredí, obohatený materiálne i duchovne, dokáže vytvárať hodnoty pre seba i pre ostatných okolo.
Prvé miesto v súťaži Quo vadis
vložené:  03.12.2015
Centrum voľného času – Regionálne centrum mládeže vyhlásilo v máji 2015 súťaž v umeleckej tvorivosti s názvom „Quo vadis, človek?“ Súťaž je venovaná problematike ochrany ľudských práv a vyhlasuje sa každoročne už od roku 2008.
Centrum voľného času – Regionálne centrum mládeže vyhlásilo v máji 2015 súťaž v umeleckej tvorivosti s názvom „Quo vadis, človek?“ Súťaž je venovaná problematike ochrany ľudských práv a vyhlasuje sa každoročne už od roku 2008. V rámci súťaže sme sa mohli venovať témam ľudských práv, ako sú napr. práva žien, práva detí, rodová rovnosť, boj proti obchodovaniu s ľuďmi, ľudské práva a internet, ľudské práva a multikulturalizmus, a i…

Do súťaže sme prihlásili okrem iných aj maturitnú prácu našej, dnes už bývalej žiačky odboru GDM Lenky Dulinovej, ktorá v rámci maturitnej témy „hudobný videoklip“ vytvorila zaujímavý projekt s názvom „Whispering“. Po zasadnutí odbornej poroty sme boli veľmi milo prekvapení, keď tento projekt vyhral vII. kategórii - multimediálne práce 1. miesto a taktiež ajhlavnú cenu súťaže. Odovzdávanie cien bude 10. 12. 2015 v rámci konferencie ľudských práv v RCM v Košiciach. GRATULUJEME!!!

link na video

film
Zaujímavé odkazy:
Ministerstvo školstva SR
Ústav informácií a prognóz školstva
Štátny inštitút odborného vzdelávania
Školské výpočtové stredisko
Projekt Infovek Slovensko
Košický samosprávny kraj
Náš partner:
t-systems Slovak Telekom
CISCO Akadémia
aptech
GOOGLE
GOOGLE
rwe.sk
it-skola
asit
ist
iso 9001:2008
© 2003 - 2017 Stredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice - all rights reserved, valid (x)html,
systém pre aktualizáciu a správu obsahu: TOKYs CMS, TOPlist