dnes je:28.06.2017   čas:08:56   meniny má:Beáta   zajtra oslavuje:Peter a Pavol, Petra
Stredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice
Stredná odborná škola
Ostrovského 1, Košice
Centrum odborného vzdelávania pre informačné a sieťové technológie
prihlásenie do vnútroškolského informačného systému
Puzzle. V každom z nás vytvára asociáciu skladania. Stovky malých kúskov. Až ich poskladaním získame obraz. Harmóniu. A práve toto slovo je súčasťou nielen loga školy, ale je ukotvené v jej základných prioritách. Len človek vyrastajúci v harmonickom prostredí, obohatený materiálne i duchovne, dokáže vytvárať hodnoty pre seba i pre ostatných okolo.
Prvé miesto v rámci TÝŽDŇA VEDY A TECHNIKY
vložené:  03.12.2015
V rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku sa už po tretí krát konala grafická súťaž pre stredné a vysoké školy pod záštitou Ministerstva školstva SR. Hlavným cieľom celoslovenskej grafickej súťaže je zvýšiť záujem mladých ľudí o vedu a techniku, vedecké bádanie a popularizáciu vedy a techniky na Slovensku.
V rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku sa už po tretí krát konala grafická súťaž pre stredné a vysoké školy pod záštitou Ministerstva školstva SR. Hlavným cieľom celoslovenskej grafickej súťaže je zvýšiť záujem mladých ľudí o vedu a techniku, vedecké bádanie a popularizáciu vedy a techniky na Slovensku. V roku 2015 bola grafická súťaž na tému „ Symboly vedy a techniky“, do tejto súťaže sa zapojila aj naša žiačka Alžbeta Timková z I.G triedy pod vedením Ing. Petra Krištofa. Naša žiačka v kategórii I. – symbol vedy a techniky - študenti stredných škôl, získala prvé miesto z množstva zúčastnených súťažiacich z celého Slovenska.
Slávnostného vyhlásenia výsledkov súťaže a odovzdávania cien, ktoré sa konalo dňa 11. novembra 2015 o 13,00 hod. v divadle Malá scéna STU, Dostojevského rad 7, 811 09 Bratislava, za prítomnosti ministra školstva J. Draxlera sa zúčastnila aj naša žiačka Alžbeta Timková.

Víťazná práca pod názvom „Vedou a technikou do duše“
Vedou a technikou do duše
Vedou a technikou do duše
Zaujímavé odkazy:
Ministerstvo školstva SR
Ústav informácií a prognóz školstva
Štátny inštitút odborného vzdelávania
Školské výpočtové stredisko
Projekt Infovek Slovensko
Košický samosprávny kraj
Náš partner:
t-systems Slovak Telekom
CISCO Akadémia
aptech
GOOGLE
GOOGLE
rwe.sk
it-skola
asit
ist
iso 9001:2008
© 2003 - 2017 Stredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice - all rights reserved, valid (x)html,
systém pre aktualizáciu a správu obsahu: TOKYs CMS, TOPlist